AF1206JR-0733RL
MFR.Part #
AF1206JR-0733RL
JLCPCB Part #
C855245
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS