AF0805FR-073R3L
MFR.Part #
AF0805FR-073R3L
JLCPCB Part #
C5581947
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS