AF0805DR-073K9L
MFR.Part #
AF0805DR-073K9L
JLCPCB Part #
C2116865
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS