AF0603FR-1310RL
MFR.Part #
AF0603FR-1310RL
JLCPCB Part #
C5581749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS