AF0603FR-0793K1L
MFR.Part #
AF0603FR-0793K1L
JLCPCB Part #
C5942705
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS