AF0603FR-074K53L
MFR.Part #
AF0603FR-074K53L
JLCPCB Part #
C6499401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS