AF0603FR-07287RL
MFR.Part #
AF0603FR-07287RL
JLCPCB Part #
C20144058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS