AF0603FR-0727RL
MFR.Part #
AF0603FR-0727RL
JLCPCB Part #
C4320171
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS