AF0603FR-071M2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0603FR-071M2L
JLCPCB Part #
C2099389
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS