AF0603DR-079K1L
MFR.Part #
AF0603DR-079K1L
JLCPCB Part #
C2107446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS