AF0603DR-072K4L
MFR.Part #
AF0603DR-072K4L
JLCPCB Part #
C6499391
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS