AF0402FR-07365KL
MFR.Part #
AF0402FR-07365KL
JLCPCB Part #
C20143994
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS