AF0402FR-072R49L
MFR.Part #
AF0402FR-072R49L
JLCPCB Part #
C5560267
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS