AF0402FR-07120KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0402FR-07120KL
JLCPCB Part #
C144032
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS