AF0201JR-073R3L
MFR.Part #
AF0201JR-073R3L
JLCPCB Part #
C144017
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 25V 3.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS