AF0201FR-07280KL
MFR.Part #
AF0201FR-07280KL
JLCPCB Part #
C5549364
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS