AF0201FR-071K02L
MFR.Part #
AF0201FR-071K02L
JLCPCB Part #
C6494516
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS