AC2512JK-7W100RL
MFR.Part #
AC2512JK-7W100RL
JLCPCB Part #
C20143860
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS