AC2512JK-0710ML
MFR.Part #
AC2512JK-0710ML
JLCPCB Part #
C2897320
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS