AC2512FK-7W910RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W910RL
JLCPCB Part #
C7209429
Description
-55℃~+155℃ 2W 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS