AC2512FK-7W2R7L
MFR.Part #
AC2512FK-7W2R7L
JLCPCB Part #
C7066239
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS