AC2512FK-07619KL
MFR.Part #
AC2512FK-07619KL
JLCPCB Part #
C2134823
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS