AC2010JK-077K5L
MFR.Part #
AC2010JK-077K5L
JLCPCB Part #
C230940
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS