AC2010FK-7W18K7L
MFR.Part #
AC2010FK-7W18K7L
JLCPCB Part #
C5552825
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS