AC2010FK-0724RL
MFR.Part #
AC2010FK-0724RL
JLCPCB Part #
C230582
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS