AC1210FR-7W30RL
MFR.Part #
AC1210FR-7W30RL
JLCPCB Part #
C7066105
Description
-55℃~+155℃ 1W 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS