AC1206FR-078R87L
MFR.Part #
AC1206FR-078R87L
JLCPCB Part #
C6854008
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS