AC1206FR-077K5L
MFR.Part #
AC1206FR-077K5L
JLCPCB Part #
C229801
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS