AC1206FR-07590RL
MFR.Part #
AC1206FR-07590RL
JLCPCB Part #
C229715
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS