AC1206DR-077K5L
MFR.Part #
AC1206DR-077K5L
JLCPCB Part #
C6457970
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS