AC1206DR-076K8L
MFR.Part #
AC1206DR-076K8L
JLCPCB Part #
C7209208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS