AC0805JR-1382KL
MFR.Part #
AC0805JR-1382KL
JLCPCB Part #
C6457918
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS