AC0603FR-7W20KL
MFR.Part #
AC0603FR-7W20KL
JLCPCB Part #
C5552310
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS