AC0603FR-079R1L
MFR.Part #
AC0603FR-079R1L
JLCPCB Part #
C228116
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS