AC0603FR-071M07L
MFR.Part #
AC0603FR-071M07L
JLCPCB Part #
C6732865
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS