AC0603DR-077K5L
MFR.Part #
AC0603DR-077K5L
JLCPCB Part #
C227526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS