AC0603DR-074K32L
MFR.Part #
AC0603DR-074K32L
JLCPCB Part #
C7209945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS