AC0402JR-0710ML
MFR.Part #
AC0402JR-0710ML
JLCPCB Part #
C144730
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS