AC0402FR-0763R4L
MFR.Part #
AC0402FR-0763R4L
JLCPCB Part #
C227178
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS