AC0402DR-079K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0402DR-079K1L
JLCPCB Part #
C226738
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS