AC0402DR-0762KL
MFR.Part #
AC0402DR-0762KL
JLCPCB Part #
C226727
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS