AC0201FR-0717R8L
MFR.Part #
AC0201FR-0717R8L
JLCPCB Part #
C2095857
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS