AA2512FK-077K5L
MFR.Part #
AA2512FK-077K5L
JLCPCB Part #
C1703407
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS