AA2512FK-0710ML
MFR.Part #
AA2512FK-0710ML
JLCPCB Part #
C4347548
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS