AA2010FK-0724KL
MFR.Part #
AA2010FK-0724KL
JLCPCB Part #
C4351458
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS