AA1210FR-074M3L
MFR.Part #
AA1210FR-074M3L
JLCPCB Part #
C2121493
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS