AA1206JR-079K1L
MFR.Part #
AA1206JR-079K1L
JLCPCB Part #
C2116567
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS