AA0805JR-076M2L
MFR.Part #
AA0805JR-076M2L
JLCPCB Part #
C2099669
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 6.2MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS