AA0805FR-071M1L
MFR.Part #
AA0805FR-071M1L
JLCPCB Part #
C2100099
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS