AA0603JR-0782KL
MFR.Part #
AA0603JR-0782KL
JLCPCB Part #
C4088509
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS